Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przekształć innowacyjny pomysł w opłacalny biznes! EIT Jumpstarter 2024

Kreatywna społeczność, zaawansowana wiedza, unikalny program oraz doświadczeni trenerzy i mentorzy –  to program EIT Jumpstarter, którego celem jest wspieranie pomysłodawców w przekształcaniu innowacyjnych pomysłów w biznes. Przy udziale najlepszych w swojej klasie ekspertów, kreatywnej społeczności EIT i unikalnego know-how, Jumpstarter pomaga innowatorom i przedsiębiorcom zbudować opłacalny model biznesowy, zweryfikować go, a potem zachęca do zarejestrowania firmy. Termin zgłaszania projektów został wydłużony do 5 maja 2024 r.

EIT Jumpstarter kierowany jest do członków naukowych zespołów projektowych, innowatorów, naukowców, doktorantów lub studentów studiów magisterskich z pomysłem na produkt lub usługę, którzy chcą przenieść swój pomysł z laboratorium na rynek.

Dlaczego warto?

W trakcie 8-miesięcznego programu znajdziesz i zwalidujesz najlepszy model biznesowy dla swojego innowacyjnego pomysłu. Kursy opierają się na metodologii Lean Start-up przełożonej na środowisko europejskie. Poznasz najważniejsze założenia segmentacji rynku, propozycji wartości dla klienta, finansów w firmie, procesów inwestycyjnych oraz podstaw prawnych.

W trakcie programu otrzymasz wsparcie finansowe w zakresie podróży i zakwaterowania, a najlepsze zespoły w każdej kategorii zawalczą o nagrodę pieniężną o wartości 10 tys. euro.

Absolwenci programu posiadają umiejętności i wiedzę niezbędną do uruchomienia swojej firmy. Jako członkowie społeczności absolwentów otrzymują dalsze wsparcie i dedykowany mentoring, dotyczący kolejnych etapów rozwoju startupu. Zespoły otrzymają dostęp do VC, organów regulacyjnych oraz partnerów biznesowych, a także do pierwszych klientów.  Absolwenci otrzymają także wsparcie networkingowe, dostęp do ośrodków innowacji w Europie oraz wsparcie w wejściu na rynki zagraniczne.

Program realizowany jest wspólnie przez EIT Health, EIT RawMaterials, EIT Food, EIT InnoEnergy, EIT Manufacturing i EIT Urban Mobility

Ważne daty:

  • Termin zgłaszania pomysłów biznesowych: 26 kwietnia 2024 o 23:59 CET (termin wydłużony do 5 maja 2024)
  • Wybór pomysłów i zaproszenie na bootcampy: maj 2024
  • Bootcampy odbędą się online w maju-czerwcu
  • Lokalne wspólne szkolenia: lipiec-wrzesień
  • Wielki finał: koniec listopada 2024

Dowiedz się więcej

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.