Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Regulamin konsultacji wniosków

do programów Horyzont Europa i EURATOM

Definicja:

Konsultacja wniosku – analiza propozycji wniosku projektowego do programu Horyzont Europa lub EURATOM. W ramach konsultacji wniosku eksperci KPK przekazują wnioskodawcy uwagi w odniesieniu do wymogów konkursu/programu.

Uwaga: Wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Horyzontu Europa różnią się w zależności od rodzaju konkursu – od bardzo krótkich wniosków obejmujących stosunkowo niskobudżetową współpracę 1 instytucji z 1 naukowcem, aż po obszerne wnioski składane przez rozbudowane międzynarodowe konsorcja wnioskujące o znaczny wkład finansowy. O ile w tym pierwszym przypadku najchętniej skonsultujemy już w pełni przygotowany wniosek, o tyle w przypadku dużych międzynarodowych przedsięwzięć zdecydowanie zalecamy najpierw wstępną konsultację samego pomysłu na projekt, zanim jeszcze rozpoczną Państwo pracę nad właściwym wnioskiem.

Zasady:

  1. Przesłanie wniosku do KPK w terminie najpóźniej 15 dni roboczych przed (wyznaczonym przez Komisję Europejską) terminem składania wniosków gwarantuje otrzymanie uwag do przesłanego materiału. Wnioski przesłane po wskazanym terminie mogą nie zostać sprawdzone.
  2. Przesłany wniosek musi być napisany w języku angielskim.
  3. Wniosek należy przygotować na obowiązującym w danym konkursie formularzu (dostępnym na portalu Funding & Tender Opportunities).
  4. Przesłany wniosek powinien być kompletny.
  5. Wnioski pisane na rzecz innych instytucji i przesłane do KPK przez firmy konsultingowe będą konsultowane po poinformowaniu o tym stron, w imieniu których te wnioski są składane.
  6. Gwarantujemy bezstronność i poufność.
  7. Konsultacje są nieodpłatne.
  8. KPK nie bierze odpowiedzialności za końcową punktację wniosku.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Wykorzystujemy cały nasz potencjał i wieloletnie doświadczenie dotyczące prowadzenia unijnej polityki i mechanizmów wsparcia dla obszaru badań, rozwoju technologii i innowacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przygotowywaniu nowych wniosków projektowych. Poprzez współpracę zwiększymy Państwa szansę na sukces w Horyzoncie Europa i EURATOM. Zgodnie z mottem NCBR: Przyszłość dzieje się u nas.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.