Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Szczegółowe informacje o rodzaju wsparcia udzielanego przez sektorową wspólnotę EIT Health.

Cele wspólnoty:

  • Wzmacnianie europejskich systemów ochrony zdrowia,
  • Promocja lepszego zdrowia dla obywateli,
  • Przyczynianie się do zrównoważonej gospodarki zdrowotnej w Europie.

Programy edukacyjne:

  • Edukacja online – Nasze kursy i szkolenia są otwarte dla wszystkich, skierowane do każdego – od wynalazców, poprzez przedsiębiorców, po pracowników przemysłu na różnym etapie kariery. Znajdziesz tutaj nie tylko kursy poświęcone zagadnieniom technologicznym ale również biznesowym.
  • Edukacja formalna – studia magisterskie oraz doktoranckie, które oferują tylko edukację technologiczną na najlepszym europejskim poziomie ale także dają unikalną wiedzą na temat przedsiębiorczości, tworzenia firm, a także międzynarodowego środowiska.

Programy wsparcia startupów i innowacji:

  • Innowacje – EIT Health tworzy nowe przedsięwzięcia biznesowe z zespołów i osób z wielkimi pomysłami – ludzi, którzy nie boją się przełamywać konwencji, podejmują ryzyko i z naszą pomocą tworzą produkty i usługi, które mogą zmienić ludzkie życie. Dla każdego projektu innowacyjnego tworzymy grupę zadaniową złożoną ze światowej klasy ekspertów ze świata biznesu, badań i edukacji, których zadaniem jest przekształcenie najbardziej obiecujących rozwiązań w produkty lub usługi nadające się do komercyjnego wykorzystania w świecie rzeczywistym.
  • AkceleracjaAkcelerator EIT Health przyspiesza rozwój nowych firm w celu dostarczenia na rynek przełomowych produktów i usług. Współpracujemy z przedsiębiorcami, firmami rozpoczynającymi działalność oraz małymi i średnimi przedsiębiorstwami, aby skrócić czas wprowadzania na rynek produktów i usług zmieniających życie, tworząc jednocześnie nowe miejsca pracy i przyczyniając się do rozwoju dobrze prosperującej gospodarki zdrowotnej. EIT Health chce pomagać na każdym etapie rozwoju innowacji – sprawdź takie inicjatywy, jak EIT Health Catapult, Bridgehead, Innovation and Impact Bootcamp i inne, a najpewniej znajdziesz coś dla siebie.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.