Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dni Misji – Misje w programie Horyzont Europa. Konkursy na 2024 rok

  • Opublikowano: 16 kwietnia 2024
  • Autor: redakcja

Już w maju zapraszamy Państwa na cykl webinariów KPK poświęconych ofercie konkursowej na 2024 rok dotyczącej misji UE. Warto sprawdzić, czy Państwa technologia lub pomysł może zyskać dofinansowanie w ramach naboru wniosków na bieżący rok.

Zadaniem misji europejskich w kontekście HE (bo ich kontekst jest szerszy) jest wspieranie badań służących realizacji głównych priorytetów Komisji Europejskiej i znalezieniu rozwiązań niektórych z największych wyzwań, z którymi borykamy się obecnie: walka z rakiem, przystosowanie się do zmiany klimatu, ochrona oceanów, mórz i zasobów wodnych, życie w zielonych miastach oraz zapewnienie żyznej gleby. Służą osiągnięciu konkretnych celów o dużym oddziaływaniu społecznym do 2030 r.

Przygotowany przez ekspertów KPK program majowych Dni Misji przedstawia się następująco:

Webinaria odbywać się będą online, na platformie MsTeams.

Nasze Dni Misji stanowią uzupełnienie Dni Informacyjnych organizowanych przez Komisję Europejską w dniach 25-26 kwietnia 2024 roku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: kpk@ncbr.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.