Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Kampania informacyjna Horyzont Europa dla firm

Jeśli prowadzisz innowacyjną firmę, nie ograniczaj się do współpracy krajowej, rynku lokalnego, konkursów grantowych oferowanych w ramach programów skierowanych wyłącznie do beneficjentów z Polski. Zapraszamy do udziału w naszym cyklu – pokażemy, że warto sięgać dalej. Innowacja nie ma granic, dlatego sięgnij po granty Horyzontu Europa. Program ten pozwoli Ci na współpracę z głównymi graczami europejskiego ekosystemu, umożliwi dostęp do szerokiego rynku, pozwoli uzyskać znacznie większe finansowanie (granty i inwestycje VC).

Kampania obejmuje:

 • Konferencja HE4Business – wydarzenie, które odbyło się 26 lutego 2024 w hotelu Marriott w Warszawie. Ponieważ oferta programu jest bardzo szeroka, w dedykowanych ścieżkach tematycznych pokazaliśmy zarówno ofertę Europejskiej Rady ds. Innowacji (oficjalny dzień informacyjny EIC z udziałem przedstawicieli KE i EIB), jak i możliwości pozyskania finansowania R&D w ramach klastrów tematycznych, partnerstw i EIT. Nie zabrakło szansy na networking z firmami, które w Horyzoncie działają już od lat, jak i praktycznych warsztatów w zakresie tego, co do zaistnienia firmy konieczne – umiejętności prezentacji biznesowej (pitch).
 • Finansowanie badań i innowacji – możliwości dla firm w programie Horyzont Europa: wystąpienie na konferencji Finanse dla rozwoju, 14 marca 2024, GPW.
 • Spotkania informacyjne online:
  • Oferta dla startupów w ramach EIT (13 lutego 2024),
  • EIC Accelerator w pigułce – kto, kiedy i na jakich zasadach może aplikować? (27 marca 2024) [REJESTRACJA]
  • Spotkanie „open caffé” z beneficjentami EIC Accelerator (16 kwietnia 2024)   [REJESTRACJA]
  • Granty na Eurogranty – spotkanie informacyjne organizowane przez PARP – jak można wykorzystać granty w procesie przygotowania aplikacji do EIC Accelerator (24 kwietnia 2024)  [REJESTRACJA]
  • Challenges, czyli kluczowe wyzwania w konkursach Horyzontu Europa w tym roku. Seria spotkań tematycznych:
 • Artykuły i materiały – przewodnik po ofercie instrumentów finansowych dla firm, mapa funduszy UE i krajowych (HE, NCBR, PARP, PFR).

Mamy nadzieję, że po zakończeniu tego cyklu jasne już będzie, gdzie aplikować, jak i co można uzyskać, a przede wszystkim, że warto sięgać po pieniądze unijne na rozwijanie ambitnych innowacji.

Zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.