Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Kampania informacyjna Horyzont Europa dla firm

W lutym 2024 r. startujemy z nową kampanią informacyjną – Horyzont Europa dla firm (HE4Business). Już dziś uwzględnijcie ją w swoich kalendarzach!

Jeśli prowadzisz innowacyjną firmę, nie ograniczaj się do współpracy krajowej, rynku lokalnego, konkursów grantowych oferowanych w ramach programów skierowanych wyłącznie do beneficjentów z Polski. Zapraszamy do udziału w naszym cyklu – pokażemy, że warto sięgać dalej. Innowacja nie ma granic, dlatego sięgnij po granty Horyzontu Europa. Program ten pozwoli Ci na współpracę z głównymi graczami europejskiego ekosystemu, umożliwi dostęp do szerokiego rynku, pozwoli uzyskać znacznie większe finansowanie (granty i inwestycje VC).

Przed nami:

  • Konferencja HE4Business – 26 lutego 2024 zapraszamy na wydarzenie stacjonarne, które odbędzie się w hotelu Marriott w Warszawie. Ponieważ oferta programu jest bardzo szeroka, w dedykowanych ścieżkach tematycznych pokażemy zarówno ofertę Europejskiej Rady ds. Innowacji (oficjalny dzień informacyjny EIC z udziałem przedstawicieli KE i EIB), jak i możliwości pozyskania finansowania R&D w ramach klastrów tematycznych, partnerstw i EIT. Nie zabraknie szansy na networking z firmami, które w Horyzoncie działają już od lat, jak i praktycznych warsztatów w zakresie tego, co do zaistnienia firmy konieczne – umiejętności prezentacji biznesowej (pitch).
  • Spotkania informacyjne online – oferta dla startupów w ramach EIT (13 lutego 2024), jak aplikować do EIC Accelerator, fundusze UE – kwestie finansowe w EIC, spotkanie „open caffé” z beneficjentami EIC Accelerator.
  • Artykuły i materiały – przewodnik po ofercie instrumentów finansowych dla firm, mapa funduszy UE i krajowych (HE, NCBR, PARP, PFR).

Mamy nadzieję, że po zakończeniu tego cyklu jasne już będzie, gdzie aplikować, jak i co można uzyskać, a przede wszystkim, że warto sięgać po pieniądze unijne na rozwijanie ambitnych innowacji.

Szczegóły wkrótce, a już dziś rezerwujcie Państwo swój czas na HE4Business!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.