Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

#HE4Business – Oferta EIT dla startupów

(Data i czas/Date & Time):
13/02/2024  10:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
Sala:
online
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

13 lutego 2024 zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone ofercie EIT dla startupów. W czasie spotkania opowiemy o programach dedykowanych dla młodych innowacyjnych firm w EIT KICs. Zaproszeni goście przedstawią szczegółowo możliwości dla startupów, odpowiedzą też na wszystkie pytania. Spotkanie jest elementem cyklu wydarzeń pod hasłem Horizon Europe for Business – #HE4Business. Zapraszamy do udziału.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) działa za pośrednictwem dziewięciu wspólnot wiedzy i innowacji KIC. EIT KICs aktywnie wspierają europejskie startupy i innowatorów poprzez szeroką ofertę programów akceleracyjnych i mentoringowych oraz zapewniają wsparcie w procesie inwestycyjnym.

W czasie spotkania informacyjnego przedstawiciele EIT KICs opowiedzą o najważniejszych programach dla startupów prowadzonych przez poszczególne wspólnoty. Dowiemy się także jak EIT InnoEnergy, działając jako wiodący inwestor w sektorze zrównoważonej energii ewaluuje i ocenia startupy, z którymi nawiązuje współpracę. Poznamy także szczegółowe założenia najpopularniejszego programu EIT Jumpstarter.

W drugiej części spotkania przedstawiciele poszczególnych EIT KICs opowiedzą o aktualnych programach dla startupów – przybliżą proces aplikacji, oraz pokażą, co można zyskać, współpracując z EIT.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele EIT KICs:

  • EIT Health
  • EIT Food
  • EIT Urban Mobility
  • EIT InnoEnergy
  • EIT Manufacturing
  • EIT RawMaterials

13.02.2024_EIT dla Startupów_Agenda

Europejski Instytut Innowacji i Technologii EIT to sieć ogólnoeuropejskich partnerstw innowatorów, instytucji naukowych, przedsiębiorców oraz firm działających w celu poszukiwania rozwiązań dla globalnych problemów. EIT działa poprzez Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (KIC), które pracują w obszarach tematycznych, skupionych wokół najważniejszych globalnych wyzwań. Aktualnie w Europie funkcjonuje dziewięć takich wspólnot: EIT Climate-KICEIT DigitalEIT InnoEnergy, EIT HealthEIT RawMaterialsEIT FoodEIT ManufacturingEIT Urban Mobility oraz EIT Culture & Creativity. Poszczególne wspólnoty realizują działanie w trzech filarach: edukacji, innowacji i przedsiębiorczości.

Zapraszamy do udziału!

 

 

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.