Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Open Café z Horyzontem

(Data i czas/Date & Time):
16/04/2024  11:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR

Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie naszej nowej inicjatywy –  Open Café z Horyzontem Europa.

Kilka tygodni temu zainaugurowaliśmy naszą tegoroczną („Horyzont Europa dla Biznesu”) niezwykle udanym wydarzeniem stacjonarnym – konferencją w Hotelu Marriott

Dziś z kolei zapraszamy na spotkanie z nowego cyklu w ramach kampanii  HE4BusinessOpen Café z Horyzontem Europa. Będzie ono w innej formule (online), krótsze (planujemy 1,5 godziny, ale zawsze może okazać się, że goście będą mieli więcej do powiedzenia 😉), mniej formalne (bez konferencyjnej atmosfery, prezentacji i ściśle ustalonej struktury spotkania), a przede wszystkim – mniej będzie nas (tj. KPK), a więcej – „drugiej strony”, czyli zaproszonych gości z różnych firm, które zakończyły sukcesem przygodę ze startowaniem w Horyzoncie Europa; dziś natomiast są już w fazie realizacji projektu i mogą podzielić się swymi wrażeniami, przemyśleniami, podyskutować o tym, czy było warto startować, a może i przestrzec swoich potencjalnych następów przed błędami w drodze po laur zwycięzcy konkursu.

Spotkanie organizujemy w luźnej formule – bez agendy, prezentacji, z góry narzuconego schematu. Zasada naczelna: pytamy, dyskutujemy, wymieniamy się doświadczeniami.

Udział w Open Café w dn. 16 kwietnia – godz. 11:00 (do ok. 12:30) potwierdzili:

  • Bartłomiej Rak – Rebread – EIT Food
  • Pavel Panasjuk – DAC – EIC Accelerator
  • Katarzyna Pokwicka – Ecopolplast – EIC Accelerator
  • Kamil Pluskwa – Dąbrowski – is-wireless.com – HE, Seal of Excellence z EIC Accelerator

Moderacja – Ola Ihnatowicz i Kamila Chmielewska z KPK NCBR.

Zapraszamy!

 

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.