Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Urban Mobility zaprasza startupy na spotkania Breakfast & Learn

EIT Urban Mobility zaprasza pomysłodawców, innowatorów i przedstawicieli startupów działających w obszarze mobilności do uczestnictwa w sesji Breakfast & Learn – spotkaniu mającym na celu zapoznanie z Impact Ventures – departamentem, który pracuje ramię w ramię ze start-upami i biznesem, oferując programy akceleracyjne, dostęp do funduszy i największej sieci partnerów skupionych na transformacji sektora transportu.

Spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 10:00 AM CET (rejestracja w celu otrzymania linku dostępna jest pod tym linkiem). Celem spotkań jest otwarta wymiana myśli i doświadczeń, organizatorzy zapraszają uczestników do dzielenia się pomysłami i prezentacji własnych firm (ze względu na ograniczenia na czasowe: 1-2 minutowe prezentacje, bez slajdów). W czasie spotkania zespół Impact Ventures EIT Urban Mobility przybliży misję organizacji i jej działania.  Zapraszamy serdecznie  do uczestnictwa!

EIT Urban Mobility to jedna z ośmiu Wspólnot Wiedzy i Innowacji KIC działających w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT). Od 2019 r. Wspólnota pracuje nad wprowadzeniem pozytywnych zmian w sposobie poruszania się ludzi po miastach, aby uczynić je miejscami bardziej przyjaznymi do życia. Celem Wspólnoty jest stać się największą europejską inicjatywą przekształcającą mobilność miejską. Cel realizowany jest przy udziale współfinansowania z EIT w wysokości do 400 mln euro (2020-2026).

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.