Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wsparcie przy pisaniu wniosków w konkursie Horyzontu Europa ds. Misji Gleba

Jeżeli przygotowujesz wniosek jako koordynator lub jesteś partnerem w konsorcjum projektowym w konkursie na rzecz Misji Gleba, skorzystaj ze wsparcia certyfikowanych mentorek w Krajowym Punkcie Kontaktowym do programu Horyzont Europa!

Do 20 września 2023 otwarty jest nabór HORIZON-MISS-2023-SOIL. Planujących aplikowanie zachęcamy do skorzystania z pomocy certyfikowanych przez projekt NATI00NS mentorek w zakresie przygotowywania wniosków, ekspertek Krajowego Punktu Kontaktowego Adrianna.Pawlik@ncbr.gov.pl i Bozena.Podlaska@ncbr.gov.pl

Lista mentorów

Projekt NATI00NS finansowany w ramach programu Horyzont Europa oferuje wsparcie dla wnioskodawców konkursów i  mobilizowanie potencjalnych wnioskodawców do udziału w  konkursach Living Labs finansowanych przez Misję.

NATI00NS organizuje serię webinariów poświęconych koncepcji Living Labs. Webinaria te obejmą szereg tematów, w tym tworzenie żywych laboratoriów, zarządzanie i modele biznesowe oraz proces składania wniosków dla żywych laboratoriów w ramach zaproszenia do składania wniosków w ramach misji Soil Mission.

Terminy webinariów:

Podstawy żywego laboratorium – jak założyć Living Lab22 czerwca 2023, 10:00 – 11:30 CEST
Zarządzanie i modele biznesowe do tworzenia żywego laboratorium29 czerwca 2023, 10:00 – 11:30 CEST
Podstawowe elementy i specyfika tematów Living Labs6 lipca 2023, 10:00 – 11:30 CEST

.

Dodatkowo NATI00NS wprowadził Helpdesk, poświęcony zapewnieniu spersonalizowanego wsparcia w całym procesie składania wniosków. Helpdesk zawiera obszerną listę najczęściej zadawanych pytań, a jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, której szukasz, możesz skorzystać z prostego formularza, aby przesłać zapytanie.

Znajdź NATI00NS w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi nadchodzącymi działaniami i opublikowanymi materiałami dotyczącymi budowania potencjału:
– Zenodo: https://zenodo.org/communities/nati00ns/
– LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/nati00ns/
– Twitter: https://twitter.com/nati00ns
– Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCdQk0KQ4_y2ypyj3FwZXopA
i subskrybuj biuletyn NATI00NS: https://nati00ns.eu/newsletter-posts

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.