Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkursy New European Bauhaus EIT Community. Weź udział w dniu informacyjnym

Do 29 maja 2022 r. trwa nabór wniosków w konkursach New European Bauhaus EIT Community w obszarach działań na rzecz zaangażowania obywateli oraz współtworzenia przestrzeni publicznej poprzez zaangażowanie obywateli. Zachęcamy do udziału w dniu informacyjnym, który odbędzie się 3 maja br.

New European Bauhaus łączy naukę, technologię, sztukę i kulturę w walce ze zmianami klimatu. W tym celu NEB będzie wspierać przedsięwzięcia mające na celu opracowanie skutecznych rozwiązań na rzecz zrównoważonego stylu życia Europejczyków.  Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) aktywnie wspiera Nowy Europejski Bauhaus przeznaczając na ten cel 5 milionów euro w latach 2021-2022.

NEB EIT Community kierowany przez EIT Climate-KIC program mający na celu zaangażowanie przedsiębiorców, artystów, projektantów, badaczy, uniwersytety i decydentów do wspieranie założeń New European Bauhaus, aby stały się one realne do osiągnięcia dla obywateli Europy. Program EIT przyspiesza najbardziej obiecujące przedsięwzięcia, promuje inicjatywy obywatelskie i miejskie/regionalne oraz zachęca do dyskusji na temat nowych europejskich rozwiązań.

Aktualnie przyjmowane są wnioski w dwóch obszarach:

Nabór wniosków trwa do 29 maja 2022 roku; do godziny 00:00 CEST

Zapraszamy do udziału w dniu informacyjnym EIT Community New European Bauhaus (NEB), który odbędzie się we wtorek, 3 maja 2022 r., w godzinach 9:30-12:00 CEST (online). Wydarzenie będzie okazją do spotkania i nawiązania współpracy partnerskiej z innymi interesariuszami Nowego Europejskiego Bauhausu, poznania powiązanych możliwości finansowania i wymiany pomysłów na temat tego, w jaki sposób Nowy Europejski Bauhaus mógłby zostać ukształtowany w naszych regionach i miastach, miejscach pracy i wypoczynku, dla stworzenia bardziej zrównoważonej, integracyjnej i pięknej Europy.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ. Wymagana jest rejestracja.

Zarejestruj się

Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim. Liczba uczestników ograniczona.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.