Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Food poszukuje CEO

EIT Food poszukuje nowego Dyrektora Generalnego. Jego głównym zadaniem będzie kierowanie wspólnotą zgodnie z jej programem strategicznym, realizując ścieżki oddziaływania uzgodnione z Europejskim Instytutem Innowacji i Technologii (EIT).  Osoba na stanowisku CEO będzie pełnić znaczącą rolę skierowaną na zewnątrz organizacji. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 października 2023, do godziny 12:00 CET.

Oferta pracy dostępna jest pod tym linkiem 

EIT Food to jedna z dziewięciu Wspólnot Wiedzy i Innowacji KIC Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii EIT. Celem EIT Food jest przyspieszenie innowacji w celu budowy zrównoważonego systemu żywnościowego, który wytwarza zdrową i bezpieczną żywność dla wszystkich ludzi.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT)  to niezależna jednostka UE mająca za zadanie wzmocnienie zdolności Europy do innowacji poprzez wsparcie współpracy przedsiębiorców i innowatorów z nauką i biznesem. EIT jest największym europejskim ekosystemem innowacji, który zrzesza ponad 2000 partnerów ze wszystkich sektorów. Instytut został utworzony w 2008 r., a jego siedziba główna znajduje się w Budapeszcie na Węgrzech. EIT stanowi integralną część programu  ramowego UE w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont Europa.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.