Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Deep Tech Talent Initiative: pół miliona Europejczyków uzyska nowe umiejętności

Europejski Instytut Innowacji i Technologii EIT nawiązał współpracę z europejskimi organizacjami i firmami z obszaru nowych technologii w celu przeszkolenia ponad 500 tys. Europejczyków w ramach Deep Tech Talent Initiative.

Nowe organizacje dołączają do grupy ponad 3200 partnerów społeczności EIT w celu stworzenia szerokiej oferty szkoleń i kursów, które przyspieszą karierę osób uczących się zaawansowanych technologii. Ambicja przeszkolenia miliona Europejczyków w zakresie zaawansowanych technologii do 2025 r. jest kluczowym krokiem dla Europy, aby  sprostała ona wyzwaniom społecznym i utrzymała konkurencyjność w zakresie technologii o wysokim potencjale innowacyjnym. Do grupy nowych partnerów należą takie firmy jak: JA EuropeIntel CorporationAbodooGeneration, Technical University of Cluj-NapocaComputer Vision Center i Tampere University of Applied Sciences,

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat EIT Deep Tech Talent Initiative oraz poznać możliwości współpracy, zapraszamy na stronę internetową inicjatywy.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.