Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Zostań menedżerem programu EIC w zakresie zaawansowanych technologii!

  • Opublikowano: 16 lipca 2021
  • Autor: redakcja

Europejska Rada ds. Innowacji i Agencja Wykonawcza MŚP (​EISMEA) opublikowały  ogłoszenie o rekrutacji na sześć stanowisk menedżerów programu Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC) w obszarze deep tech. Zgłoszenia należy nadsyłać do 8 września br.

Menedżerowie programu EIC są uznanymi ekspertami w powstających dziedzinach nauki i technologii, z wizjonerskim dążeniem do przekształcenia nowych przełomów technologicznych w istotne i odpowiedzialne innowacje dla Europy i świata.

Obecnie czterech menadżerów EIC już aktywnie zarządza portfelem projektów o wysokim ryzyku i oddziaływaniu w dziedzinie biotechnologii i zdrowia, technologii medycznych i urządzeń medycznych, materiałów dla energetyki oraz środowiska i systemów energetycznych. Rekrutacja oznacza, że EIC zamierza dalej rozszerzać swoją działalność na inne obszary technologiczne.

EISMEA ceni różnorodność i jest zaangażowana w tworzenie integracyjnego środowiska pracy dla wszystkich. W przypadku tego zaproszenia do składania wniosków szczególnie zachęca się kandydatki.

Zgłoś się do 8 września 2021.

(Źródło: EIC News)

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.