Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Załączniki do wniosku na step 2 EIC Accelerator już dostępne

Dobre wieści dla firm oczekujących na możliwość złożenia wniosków na II etapie aplikowania do EIC Accelerator (step 2 – full application).

Po dłuższej chwili oczekiwania aplikujący w EIC Accelerator, którzy otrzymali pozytywną ocenę na pierwszym etapie (short application), mogą już zapoznać się z załącznikami niezbędnymi do złożenia pełnej aplikacji (full application) na kolejnym etapie konkursu.

Wśród tych załączników znajdują się m.in. zestawienie w excel’u obrazujące dane finansowe, tabele budżetowe (wg nowego systemu budżetowania – lump sum), czy deklaracja kontroli właścicielskiej.

Nie oznacza to jednak jeszcze faktycznej możliwości złożenia wniosku przez portal Funding & Tenders. Na razie udostępnione załączniki mają mieć charakter poglądowy i mają pomóc aplikującym w przygotowaniu się do złożenia pełnej aplikacji. Firmy, które są uprawnione do składania pełnych wniosków, mają otrzymać niebawem informację o technicznym otwarciu naboru oraz link umożliwiający im złożenie wniosku.

Pełna funkcjonalność systemu (czyli możliwość złożenia wniosku) ma – jak zapewnia Komisja Europejska – zostać zapewniona w ciągu najbliższego tygodnia, czyli do połowy lutego.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że najbliższy „termin odcięcia” (cut off) to 13 marca 2024 r.

Informacja prasowa z EISMEA tutaj

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.