Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Jak nawiązać międzynarodową współpracę w ramach Działań Marii Skłodowskiej-Curie?


Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE działający przy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na szkolenie dotyczące przygotowania zaproszeń do współpracy adresowanych do zagranicznych naukowców i instytucji badawczych.

Jeżeli myślą Państwo o zaproszeniu naukowców do wspólnego aplikowania o granty Postdoctoral Fellowships lub o zbudowaniu konsorcjum w ramach Doctoral Networks  lub Staff Exchanges

to zapraszamy na webinarium, które odbędzie się 26 maja, w godzinach 10.00 – 12.00!

Podczas spotkania omówimy elementy, które  powinny się znaleźć w ofercie dla zagranicznych naukowców (Hosting Offer), a także co z nią później zrobić (gdzie ją zamieścić), oraz ogłoszenie o poszukiwaniu partnerów (Partner Search) do projektów konsorcyjnych w ramach Działań Marii Skłodowskiej-Curie.

Szkolenie poprowadzą ekspertki Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE w obszarze Działań Marii Skłodowskiej-Curie i Europejskiej Rady ds. Badań, Magdalena Chomicka i Bogna Hryniszyn.

Komisja Europejska planuje wkrótce otwarcie konkursów na Postdoctral Fellowships oraz Doctoral Networks. Opis Działań Marii Skłodowskiej Curie na stronie KPK.   

Zapraszamy również na szkolenie z zamieszczania ofert na portalu EURAXESS Komisji Europejskiej, które odbędzie się 27 maja o godzinie 13.00: link. Podczas spotkania dowiedzą się Państwo między innymi, jak w bazie EURAXESS zamieszczać oferty pracy dla naukowców, oferty stypendialne i inne. Na każde szkolenie należy się osobno zarejestrować.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.