Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Portal EURAXESS – jak zamieszczać oferty w bazie Komisji Europejskiej

(Data i czas/Date & Time):
27/05/2021  13:00 - 14:15
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine Portal EURAXESS – jak zamieszczać oferty w bazie Komisji Europejskiej
Sala:
webinar online
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line z funkcjonalności portalu EURAXESS – strony Komisji Europejskiej zawierającej m.in. europejską bazę ofert pracy, ofert finansowania badań naukowych i innych możliwości współpracy naukowej.

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli uczelni, instytutów naukowych i badawczych, firm, czy innych organizacji aktywnych w sektorze badań i innowacji, które są zainteresowane promowaniem swoich ofert w międzynarodowej bazie*.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo m.in.:

  • jakie możliwości oferuje europejska baza EURAXESS,
  • jak zamieszczać ogłoszenia o pracy dla naukowców, oferty goszczenia naukowców (tzw. hosting offers) oraz oferty grantów czy stypendiów,
  • jak wyszukiwać inne możliwości współpracy naukowo-badawczej,
  • jakich błędów unikać w ogłoszeniach, tak by przygotować atrakcyjne oferty.

Dane dostępu zostaną wysłane do zarejestrowanych osób.

Szkolenie poprowadzi Monika Zaremba, ekspertka europejskiej sieci EURAXESS w Krajowym Punkcie Kontaktowym, od niedawna zlokalizowanym w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Portal EURAXESS jest jedną z najczęściej odwiedzanych stron Komisji Europejskiej z dwoma mln odsłon miesięcznie. Zawiera on europejską bazę ofert pracy dla naukowców (prawie 80 000 ofert pracy rocznie), odwiedzaną przez badaczy z całego świata, gdzie jednostki naukowe, firmy i inne organizacje zamieszczają swoje oferty zatrudnienia, finansowania i współpracy.

*  Zgodnie z polskimi przepisami uczelnie, instytuty PAN oraz instytuty badawcze, również te zrzeszone w Sieci Badawczej Łukasiewicza, zobowiązane są zamieszczać w portalu EURAXESS ogłoszenia o naborach na stanowiska naukowe i badawcze. Instytucje realizujące europejskie projekty Marii Skłodowskiej-Curie są również do tego zobowiązane zgodnie z wymogami Komisji Europejskiej.

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.