Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny EIC – Program Pracy 2023 ogłoszony

(Data i czas/Date & Time):
13/12/2022  09:30 - 16:00
(Miejsce/Location):
On-line

Zapraszamy na Dzień Informacyjny EIC który odbędzie się już 13 grudnia 2022 roku. W czasie spotkania eksperci Komisji Europejskiej opowiedzą o założeniach nowego Programu Pracy na 2023 rok, omówią wprowadzone zmiany oraz podsumują wyniki EIC z 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Zapraszamy do udziału.

Program prac Europejskiej Rady ds. Innowacji na 2023 r. zostanie zaprezentowany podczas całodniowego wydarzenia online, które odbędzie się 13 grudnia 2022 r. Wydarzenie jest dedykowane potencjalnym wnioskodawcom.

Europejska Rada ds. Innowacji, dysponująca budżetem w wysokości 10,1 mld euro (2021-2027), już teraz odgrywa ważną rolę w europejskim ekosystemie innowacji. Wspiera naukowców i przedsiębiorców w ich podróży od pomysłu do rynku. Podczas zbliżającego się Info Day nasi eksperci opowiedzą o głównych nowościach Programu Prac EIC 2023, ale także o dotychczasowych wynikach w obszarze EIC.

Prelegenci przedstawią przegląd trzech głównych programów finansowania zapewnianych przez EIC:

  • Pathfinder –  dla wczesnych etapów prac B+R
  • Transition –  dla dalszego rozwijania technologii w oparciu o wyniki wcześniej realizowanego projektu w programie HE
  • Accelerator – dla etapu rozwoju oraz wprowadzania na rynek.

Dołącz do nas na zbliżającym się internetowym dniu informacyjnym Europejskiej Rady ds. Innowacji – program prac 2023!

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ

Wydarzenie można śledzić pod linkiem: https://webcast.ec.europa.eu/european-innovation-council-online-info-day-work-programme-2023

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.