Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium nt. konkursu RIMA na projekty z obszaru robotyki

  • Opublikowano: 12 lutego 2021
  • Autor: redakcja

Łukasiewicz – PIAP zaprasza do udziału w spotkaniu dotyczącym możliwości otrzymania dofinansowania na projekty z obszaru robotyki w zastosowaniach nadzoru nad infrastrukturą i pokrewnych dziedzin. W ramach konkursu można pozyskać do 150 tys. euro. Webinarium odbędzie się 18 lutego 2021 r. w godz. 14:00-15:00.

W ramach konkursu sieć RIMA rozdysponuje łącznie 8 mln euro na wsparcie europejskich firm w rozwoju i demonstracji nowych technologii z zakresu robotyki (i dronów) w inspekcji i utrzymaniu ruchu.

RIMA będzie wspierać eksperymenty innowacyjne w dziedzinie robotyki, które obejmują rozwój, testowanie i walidację technicznej i ekonomicznej wykonalności prototypu systemu robotycznego, który zostanie zademonstrowany w środowisku operacyjnym.

Więcej informacji na temat konkursu jest dostępnych na stronie RIMA.

Udział w webinarium jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować TUTAJ. W trakcie spotkania zostaną przekazane informacje jak wziąć udział w konkursie, który kończy się 17 marca 2021 r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.