Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Webinarium dla instytucji zainteresowanych goszczeniem naukowców w ramach programu POLONEZ BIS

  • Opublikowano: 27 sierpnia 2021
  • Autor: redakcja

Jakie instytucje mogą przyjmować naukowców w ramach programu POLONEZ BIS? Czy jednostka może przyjąć naukowca, któremu nadała stopień doktora? Jakie będą kryteria oceny warunków oferowanych przez instytucje przyjmujące? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielimy w czasie webinarium informacyjnego dla instytucji zainteresowanych goszczeniem w Polsce zagranicznych naukowców w ramach programu POLONEZ BIS.

Spotkanie odbędzie się w piątek 10 września 2021 r. o godz. 9:00 (CEST). Webinarium będzie prowadzone w języku polskim za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Rejestracja

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie. Aby usprawnić przebieg przewidzianej podczas webinarium sesji Q&A, prosimy o zamieszczanie pytań dot. konkursu z wyprzedzeniem, w formularzu rejestracyjnym.

Nagranie spotkania będzie dostępne także po jego zakończeniu w serwisie YouTube.

Szczegółowe informacje na temat programu POLONEZ BIS można śledzić na stronie internetowej programu oraz na profilu w serwisie LinkedIn.

Program POLONEZ BIS jest współfinansowany przez Komisję Europejską i Narodowe Centrum Nauki w ramach grantu Marie Skłodowska-Curie Actions COFUND.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.