Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wartość doktoratu na rynku pracy poza uczelnią – ankieta dla pracodawców

Jaka jest wartość dodana dyplomu doktorskiego na rynku pracy poza uczelnią? Zespół projektu DocEnhance zaprasza pracodawców spoza środowiska akademickiego do wypełnienia krótkiej ankiety na temat wartości doktoratu w pracy. Ankieta jest otwarta do 18 listopada 2021.

Celem projektu jest poprawa programów doktorskich, tak by przygotowywały posiadaczy stopnia doktora do pracy w różnych sektorach poza uczelnią.

Ankieta przeznaczona jest dla pracowników zarządzających lub działów HR. Porusza takie tematy jak rekrutacja kandydatów do pracy, umiejętności i kompetencje potrzebne u pracodawcy oraz współpraca ze środowiskiem akademickim.

Ankieta jest anonimowa i nie zbiera żadnych danych osobowych, jedynie ogólne informacje o organizacji (wielkość, kraj, sektor). Wypełnienie jej zajmie ok. 10 min, dostępna jest w języku angielskim.

Ankieta jest otwarta do 18 listopada 2021.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.