Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Warsztaty ekspansji zagranicznej dla startupów cyfrowych

Krakowski Park Technologiczny oraz EIT Digital zapraszają do udziału w dwudniowym warsztacie online dotyczącym budowy strategii ekspansji zagranicznej. Warsztat kierowany jest do startupów rozwijających cyfrowe rozwiązania, którym udało się już znaleźć product/market fit na polskim rynku. Zgłoszenia do 8 grudnia 2022.

Najważniejsze informacje:

Kiedy?

szkolenie 12 grudnia 2022 w godz. 9:30 – 14:00 i konsultacje 14 grudnia 2022 (1h na startup) w godzinach pasujących obu stronom.

Gdzie?

Online

Dla kogo?

Startupy i scaleupy rozwijające cyfrowe produkty/usługi, które mają już pierwszą sprzedaż za sobą.

Za ile?

Warsztaty są darmowe, obowiązuje zgłoszenie do 8 grudnia 2022. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników warsztatów.

Czego można się spodziewać?

Warsztaty będą się odbywać w języku polskim, za wyjątkiem gościnnej prezentacji przedstawiciela akceleratora EIT Digital.

Poniedziałek, 12 grudnia 2022:

  • Prelekcje eksperckie w zakresie internacjonalizacji firm, w tym przedstawiciela EIT Digital oraz praktyków biznesowych z przedmiotowego zakresu (case studies);
  • Warsztatowa praca startupów nad wypracowaniem ścieżki internacjonalizacji – prowadzenie Przemek Stanisz, NSCG.

Środa, 14 grudnia 2022:

Indywidualne konsultacje startupów z ekspertami w zakresie internacjonalizacji: Ewą Kicińską-Dąbską oraz Igorem Deryło z firmy Market Open. Przewidywana jest 1h konsultacji na startup w godzinach, które najbardziej odpowiadają obu stronom.

Pytania prosimy kierować na adres sbazan@kpt.krakow.pl lub pod nr tel. 690 089 500

Wydarzenie będzie odbywać się już po raz czwarty. Podczas poprzednich edycji przeszkolono już blisko 30 startupów. Większość z nich już z powodzeniem sprzedaje swoje produkty i usługi za granicą. Wydarzenie realizowane jest przy współpracy z europejskim ekosystem EIT Digital.

EIT Digital jest wiodącą europejską organizacją zajmującą się innowacjami cyfrowymi oraz edukacją w zakresie przedsiębiorczości. Celem organizacji jest przyśpieszenie wprowadzania na rynek i skalowania technologii, która koncentruje się na współczesnych wyzwaniach Europy. Krakowski Park Technologiczny KPT jest partnerem EIT Digital w Polsce.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.