Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Transfer technologii i wiedzy w fizyce jądrowej – zapraszamy na spotkanie brokerskie i warsztaty!

  • Opublikowano: 12 października 2021
  • Autor: redakcja

W dniach 1-2 grudnia 2021 r. odbędzie się wirtualne spotkanie brokerskie, którego celem jest stworzenie silnej sieci laboratoriów fizyki jądrowej i partnerów przemysłowych w ścisłym powiązaniu z instytucjami związanymi ze wspieraniem projektów badawczo-rozwojowych. Pozwoli to poprawić znajomość istniejących ośrodków naukowych oraz stworzyć uwarunkowania dla transferu innowacyjnych technologii pomiędzy laboratoriami fizyki jądrowej a przemysłem.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników – laboratoriów, uczelni, przedsiębiorstw, instytucji wspierających innowacyjność i transfer technologii w takich dziedzinach jak: fizyka, fizyka medyczna, biologia, chemia, elektronika, energetyka, medycyna, materiały, aeronautyka, informatyka, sprzęt i narzędzia badawcze, projektowanie inżynierskie.

Grudniowe wydarzenie to również warsztaty „Fizyka jądrowa i innowacyjne technologie”, które są przestrzenią do prezentacji wyników badań oraz technologii stosowanych przez środowiska akademickie i przemysłowe. Główni prelegenci z ośrodków badawczych fizyki jądrowej i przemysłu zaprezentują aktualny stan badań i proponowane rozwiązania komercyjne. Przedstawione zostaną osiągnięcia naukowe i przemysłowe, aby przyciągnąć potencjalnych klientów i współpracowników. Ośrodki naukowe będą miały okazję zaprezentować  infrastrukturę naukową, z której przemysł ma szanse skorzystać w ramach projektów badawczo-rozwojowych. Warsztaty dają także możliwość znalezienia partnerów do przyszłych projektów naukowych i komercyjnych.

Udział w spotkaniach brokerskich i warsztatach jest bezpłatny. Uczestnictwo w spotkaniu brokerskim wymaga wcześniejszej rejestracji. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do firm i instytucji badawczo-rozwojowych poszukujących współpracy technologicznej, badawczej i biznesowej.

REJESTRACJA

Istotne informacje:

  • Rejestracja: do 26 listopada 2021
  • Rezerwacja spotkań brokerskich: do 26 listopada 2021
  • Zgłoszenie wystąpień na warsztaty:  do 15 listopada 2021
  • Spotkania brokerskie i warsztaty:  1-2 grudnia 2021

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

tj.krawczyk@uw.edu.pl

aneta.maszewska@ncbr.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.