Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

TeamUp łączy naukowców i przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego

  • Opublikowano: 11 marca 2021
  • Autor: redakcja

EIT Food prowadzi rekrutację do programu skierowanego do naukowców/przedsiębiorców pragnących stworzyć holistyczny zespół. Zgłoszenia należy wysyłać do 18 kwietnia br.

TeamUp – podstawą każdego udanego przedsiębiorstwa jest dobrze dobrany zespół profesjonalistów, którzy uzupełniają się doświadczeniem i umiejętnościami. EIT Food łączy zdolnych naukowców z innowacyjnymi pomysłami na poprawę sektora rolno-spożywczego z doświadczonymi przedsiębiorcami, którzy znają realia rynku i wiedzą jak skomercjalizować obiecującą technologię. Naukowcy i przedsiębiorcy dobierają się w holistyczne zespoły, otrzymują serię szkoleń, dostęp do mentorów i  ekspertów z przemysłu oraz 3-miesięczne stypendium aby przetestować pracę razem. Najlepsze zespoły, które zdecydują się kontynuować współpracę mają szansę na dofinansowanie przedsięwzięcia w wys. od 60 do 300 tys. euro.

Termin wysyłania zgłoszeń: 18 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji o programie oraz formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie TeamUp

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.