Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Stoisko KPK ds. Horyzontu Europa podczas 48. Zjazdu Fizyków Polskich

W dniach 1-7 września 2023 r. w Gdańsku odbędzie się wyjątkowy zjazd fizyków polskich, bowiem przypadający w setną rocznicę pierwszego historycznego Zjazdu, a jednocześnie w 40. rocznicę powołania Wydziału Fizyki na Politechnice Gdańskiej.

Podczas wydarzenia, w dniach 4 i 5 września, ekspertki Krajowego Punktu Kontaktowego w NCBR będą prowadzić konsultacje dotyczące udziału w programie Horyzont Europa, a w szczególności w obszarze grantów ERC, Infrastruktur badawczych oraz Wspólnego Centrum Badawczego (JRC). Dodatkowo, doradzać będą też eksperci Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna.

Podobnie jak poprzednie edycje, tegoroczny Zjazd będzie okazją do spotkania naukowców z różnych gałęzi fizyki i dziedzin pokrewnych, nauczycieli fizyki, przedstawicieli przemysłu i instytucji finansujących badania naukowe oraz ich wdrożenia, jak również studentów, uczniów i amatorów – pasjonatów fizyki. W tym roku uczestnicy zjazdu będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych usług doradczych Krajowego Punktu Kontaktowego i Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna – zapraszamy na nasze stoisko!

Oficjalna strona wydarzenia

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.