Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Spotkania brokerskie przed pierwszymi konkursami w klastrach HEU

  • Opublikowano: 9 czerwca 2021
  • Autor: redakcja

Zachęcamy do udziału w wirtualnych wydarzeniach brokerskich, które są doskonałą okazją do znalezienia potencjalnych partnerów do projektów przed zbliżającymi się konkursami w klastrach programu Horyzont Europa. Spotkania będą poprzedzone dniami informacyjnymi na temat poszczególnych klastrów.

Spotkanie brokerskie są okazją dla potencjalnych wnioskodawców do spotkania i omówienia pomysłów na wspólne projekty i budowania konsorcjów. Główną częścią wydarzeń będą bilateralne spotkania on-line z partnerami zainteresowanymi tymi samymi tematami w ramach konkursów 2021.

Po udanej rejestracji i przesłaniu wysokiej jakości profili współpracy, uczestnicy mogą wstępnie umówić się na spotkania dwustronne za pomocą narzędzia B2Match.

24-25 czerwca 2021Spotkanie brokerskie dla Klastra 4 – Technologie cyfrowe połączone z dniem informacyjnym w dniach 29-30 czerwca. Rejestracja do 21 października br.
28 czerwca 2021Spotkanie brokerskie dla Klastra 4 – Przestrzeń kosmiczna poprzedzone dniem informacyjnym w dniach 29-30 czerwca. Rejestracja do 28 czerwca br.
1 lipca 2021Spotkanie brokerskie dla Klastra 4 – Przemysł poprzedzone dniem informacyjnym w dniach 29-30 czerwca. Rejestracja do 1 lipca br.
1 lipca 2021Spotkanie brokerskie dla Klastra 3 – Bezpieczeństwo cywilne na rzecz społeczeństwa poprzedzone dniem informacyjnym w dniu 30 czerwca. Rejestracja do 29 czerwca br.
2 lipca 2021Spotkanie brokerskie dla Klastra 2 – Kultura, kreatywność i społeczeństwo integracyjne poprzedzone dniem informacyjnym w dniu 1 lipca. Rejestracja do 30 czerwca br.
5 lipca 2021Spotkanie brokerskie dla Klastra 1 – Zdrowie poprzedzone dniem informacyjnym w dniu 2 lipca. Rejestracja do 30 czerwca br.
7 lipca 2021Spotkanie brokerskie dla Klastra 5 – Klimat, energia, transport  poprzedzone dniem informacyjnym w dniach 5-6 lipca. Rejestracja do 5 lipca br.
9 lipca 2021Spotkanie brokerskie dla Klastra 6 – Żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko poprzedzone dniem informacyjnym w dniach 7-8 lipca. Rejestracja do 6 lipca br.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.