Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

REsearchers BEyond aCAdemia – program mentoringowy dla naukowców

Trwa nabór mentorów do międzynarodowego programu ReBeCa, przeznaczonego dla naukowców w Europie, którzy chcieliby poznać swoje kompetencje i odkryć możliwości jakie daje rynek poza uczelnią. Poszukiwani są doświadczeni i wykwalifikowani praktycy z różnych sektorów przemysłowych i obszarów związanych z badaniami naukowymi poza uczelniami. Zgłoszenia – do 25 listopada 2021 r.

Życie zawodowe naukowców jest bardzo różnorodne, a umiejętności i kompetencje badaczy są cenione w różnych sektorach rynku pracy. Jednak początkujący naukowcy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, jakie zasoby posiadają i nie mają informacji lub kontaktów, które dałyby im dostęp do możliwości rozwoju zawodowego poza sektorem akademickim.

Dlatego międzynarodowy program mentoringowy ReBeCa przeznaczony jest dla naukowców w Europie, którzy chcieliby poznać swoje kompetencje i odkryć możliwości jakie daje rynek poza uczelnią. Program trwający 6 miesięcy oferuje doradztwo dla początkujących naukowców od doświadczonych i wykwalifikowanych praktyków z różnych sektorów przemysłowych i obszarów związanych z badaniami naukowymi poza uczelniami.

Program organizowany jest przez fundację FECYT z Hiszpanii i wspierany przez partnerów europejskiej sieci EURAXESS oraz finansowany z programu Horyzont 2020.

Możliwość zgłaszania się naukowców do programu zostanie ogłoszona wkrótce – śledź stronę programu lub profil na LinkedIn!

Aktualnie trwa NABÓR NA MENTORÓW – zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada 2021r.

Więcej informacji o programie

Formularz zgłoszeniowy dla mentorów

Kontakt w razie pytań: euraxess-spain@fecyt.es

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.