Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Rekrutacja do EIT Food RIS Fellowships 2021 – do zdobycia staż w topowych firmach

  • Opublikowano: 15 marca 2021
  • Autor: redakcja

EIT Food poszukuje studentów i absolwentów, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w branży spożywczej, by zaoferować im 3-6-miesięczny płatny, zagraniczny staż w topowych firmach z sektora rolno-spożywczego. Nabór wniosków trwa do 12 kwietnia 2021 r.

DLA KOGO: magistranci, doktoranci, studenci studiów podyplomowych, absolwenci max. 2 lata po ukończeniu studiów

CO MOŻNA ZYSKAĆ: 3-6-miesięczny płatny staż u partnerów konsorcjum EIT Food (korporacjach, start-upach i instytutach badawczych) w wysokości 650-1350€ (RIS Fellowships – MSc) lub 850-1800€ (RIS Talents – Ph.D.)

TRYB STAŻU: można wybrać jeden z trzech dostępnych – online, onsite, hybrydowo.

TERMIN REKRUTACJI: 12 KWIETNIA 2021r. 

Zyskaj praktyczne doświadczenia i rozwiń swoje kompetencje dzięki rozwiązywaniu rzeczywistych problemów organizacji. Wzbogać swoje CV i zdobywaj kontakty, które otworzą drzwi do Twojej kariery zawodowej w sektorze żywieniowym! Już teraz zaaplikuj do programu EIT Food RIS Fellowships 2021!

Więcej informacji o projekcie oraz link do rekrutacji znajdą Państwo na stronie EIT Food RIS Fellowships 2021.

Projekt jest prowadzony przez Uniwersytet Warszawski, finansowany ze środków Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT), na zasadach Horyzontu Europa.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.