Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Raport roczny 2023 partnerstwa na rzecz biogospodarki już dostępny!

Partnerstwo Circular Bio-Based Europe Joint Undertaking opublikowało raport roczny za rok 2023 ze swojej działalności.

W roku 2023 partnerstwo finansowało realizację 161 projektów, obejmujących 1550 beneficjentów z 43 krajów.  CBE JU zainwestowało 216,5 mln euro w nowe projekty, uruchomiło nową strategię poszerzania uczestnictwa w celu wzmocnienia biosektorów w mniej aktywnych regionach i krajach. W grudniu ubiegłego roku odbyło się w Brukseli pierwsze forum ponad 400 sympatyków i zaangażowanych interesariuszy europejskiej biogospodarki.

Więcej informacji można znaleźć na specjalnie utworzonej stronie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem rocznym za 2023 r. W raporcie znajdują się między innymi:  osiągnięcia partnerstwa w zakresie badań i innowacji, szczegóły dotyczące zarządzania naborami wniosków o dofinansowanie projektów badawczych, kluczowe wskaźniki projektów. Raport obejmuje także informacje na temat współpracy i synergii, strategii komunikacyjnej CBE JU, logistyki i innych obszarów działalności partnerstwa.

Przeczytaj raport

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.