Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przekształćmy nasze problemy w nowe możliwości – misje w programie HE

Misje w programie Horyzont Europa to nowa i innowacyjna forma współpracy na rzecz poprawy jakości życia ludzi w Europie i poza nią. Celem misji jest stawienie czoła poważnym wyzwaniom, przed którymi obecnie stoi świat, takimi jak:  zdrowie, klimat, żywności i środowisko oraz stymulowanie rozwiązań systemowych prowadzących do przemian społecznych w tych dziedzinach. Wszyscy powinniśmy współpracować, żeby zamienić nasze problemy na nowe możliwości. 13 stycznia 2022 roku, podczas dnia informacyjnego, dowiedzą się Państwo jak można to zrobić. Spotkanie odbędzie się w formule on-line, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

W spotkaniu wezmą udział członkowie Mission Boards, czyli Rad Misji, członkowie Mission Assemblies, czyli Zgromadzeń przy Radach Misji, oraz przedstawiciele Komisji Europejskiej, odpowiedzialni za pięć obszarów misji:

  • neutralne dla klimatu i inteligentne miasta,
  • rak,
  • stan gleby oraz żywność,
  • zdrowe oceany, morza, wody przybrzeżne i śródlądowe,
  • przystosowanie się do zmiany klimatu, w tym do transformacji społecznej.

Prelegenci przybliżą cele każdej misji, ich szczegółowe obszary działania oraz przedstawią ofertę konkursową misji na 2022 rok.

Agenda spotkania, wkrótce.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.