Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Przekształćmy nasze problemy w nowe możliwości – oferta konkursowa misji w HE

(Data i czas/Date & Time):
13/01/2022  10:00 - 14:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine Przekształćmy nasze problemy w nowe możliwości – oferta konkursowa misji w HE
Sala:
on-line
(Organizator/Organizer):
KPK, NCBR

Misje w Programie Horyzont Europa to nowa i innowacyjna forma współpracy na rzecz poprawy jakości życia ludzi w Europie i poza nią. Celem misji jest stawienie czoła poważnym wyzwaniom, przed którymi obecnie stoi świat, takimi jak:  zdrowie, klimat, żywności i środowisko oraz stymulowanie rozwiązań systemowych prowadzących do przemian społecznych w tych dziedzinach. Wszyscy powinniśmy współpracować, żeby zamienić nasze problemy na nowe możliwości. 13 stycznia 2022 roku, podczas dnia informacyjnego, dowiedzą się Państwo jak można to zrobić.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line. Pierwsza część spotkania prowadzona będzie w języku polskim, druga część w języku angielskim (ze względu na wystąpienia prelegentów z Komisji Europejskiej). Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

W spotkaniu wezmą udział Członkowie Mission Boards, czyli Rad Misji, Członkowie Mission Assemblies, czyli Zgromadzeń przy Radach Misji, oraz przedstawiciele Komisji Europejskiej, odpowiedzialni za pięć obszarów misji:

  • neutralne dla klimatu i inteligentne miasta,
  • rak,
  • stan gleby oraz żywność,
  • zdrowe oceany, morza, wody przybrzeżne i śródlądowe,
  • przystosowanie się do zmiany klimatu, w tym do transformacji społecznej.

Prelegenci przybliżą cele każdej misji, ich szczegółowe obszary działania oraz przedstawią ofertę konkursową misji na 2022 rok.

Agenda 

Rejestracja/Registration

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.