Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Projekt CircularPSP ogłosił przetarg na rozwiązania w zakresie GOZ

W ramach unijnego projektu zamówień przedkomercyjnych CircularPSP ogłoszono przetarg o wartości 5,64 mln euro (ogłoszenie o zamówieniu i numer PIN w serwisie TED) na zaprojektowanie, opracowanie i przetestowanie innowacyjnego rozwiązania w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym (rozwiązanie CE).

Rozwiązanie ma umożliwić gminom i ich pracownikom oraz lokalnym przedsiębiorcom szybkie, częstsze, szersze i skuteczniejsze stosowanie praktyk o obiegu zamkniętym. W wyniku jego wdrożenia indywidualni użytkownicy uzyskają dostęp do informacji i wiedzy, wskazówek i szkoleń, przez co będą mogli podejmować  częstsze i skuteczniejsze działania dotyczące obiegu zamkniętego. Rozwiązanie zgłaszane do przetargu powinno uwzględniać sztuczną inteligencję, procesy związane ze zmianą i podnoszenie kwalifikacji. Przetarg jest ograniczony do krajów UE i stowarzyszonych z Horyzontem Europa.

Nabywcami będą wiodące miasta i organizacje działające w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym, w tym stolice (Berlin, Helsinki, Londyn, Stambuł). Dostawcy uzyskają dostęp do szerokiej sieci obserwujących reprezentującej m.in. organizacje europejskie, ministerstwa i agencje oraz miasta.

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w przetargu, zapraszamy do udziału w sesji informacyjnej online (11 stycznia 2024, w godzinach 11:00-13:00), a także do śledzenia Newslettera, profilu LinkedInX lub Mastodon.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.