Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Program stypendialny dla naukowców Tecniospring Industry 2021

  • Opublikowano: 24 lutego 2021
  • Autor: redakcja

Wkrótce ruszy nabór do programu stypendialnego Tecniospring Industry 2021 dla naukowców zainteresowanych prowadzeniem badań w instytucjach B+R w Katalonii. Zainteresowanych udziałem w programie zapraszamy na webinarium, które odbędzie się 25 lutego 2021.

Tecniospring Industry to program współfinansowany w ramach programu Horyzont 2020 Działania Marii Skłodowskiej-Curie, który oferuje zatrudnienie doświadczonym naukowcom, zainteresowanym prowadzeniem prac badawczych nad jednym z projektów oferowanych przez katalońskie firmy i instytucje publiczne.

Dzięki programowi Tecniospring Industry, naukowcy z całego świata mają możliwość pracy w wybranej firmie katalońskiej przez okres 2 lat (Incoming fellowship), lub w wybranych przez siebie centrach badawczych lub działach B+R prywatnych firm na całym świecie w ciągu pierwszego roku trwania programu, a w drugim roku w firmach lub centrach technologicznych w regionie Katalonii (Outgoing + Return fellowship).

Nabór do programu Tecniospring Industry potrwa od kwietnia do czerwca 2021 roku.

Broszura konkursowa

Więcej informacji znajduje się na stronie programu Tecniospring. W zakładce Vacancies pojawiają się oferty aktualnych projektów, do których trwa nabór. Istnieje także możliwość przedstawienia własnego projektu pod warunkiem znalezienia centrum B+R lub firm zainteresowanych jego realizacją.

Szczegóły programu przedstawione zostaną podczas webinarium organizowanego w czwartek 25 lutego 2021 r. o godz. 16:00. Zachęcamy do rejestracji i uczestnictwa.

Rejestracja

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.