Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Poznaj potencjalnych partnerów i zbadaj możliwości współpracy w ramach klastra 2

  • Opublikowano: 28 kwietnia 2021
  • Autor: redakcja

11 maja 2021 r. odbędzie się wydarzenie pt.: Horizon Europe Matchmaking event/ Culture, Creativity and Inclusive Society poświęcone kojarzeniu partnerów z Polski, Słowenii, Węgier, Grecji i Cypru zainteresowanych udziałem w konkursach organizowanych w ramach klastra 2: kultura, kreatywność i społeczeństwo integracyjne w Horyzoncie Europa.

 

Wydarzenie organizują: European Office of Cyprus w Brukseli, Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland, Slovenian Business & Research Association, Eötvös Loránd University oraz National Research, Development and Innovation Office na Węgrzech. Spotkanie przeznaczone jest dla środowiska zajmującego się badaniami i innowacjami ze wszystkich pięciu krajów.

Celem wydarzenia jest zbudowanie platformy, na której wszyscy partnerzy będą mogli dzielić się swoimi pomysłami i znajdować partnerów do przyszłych konsorcjów w ramach programu Horyzont Europa, głównie w ramach konkursów w celu 2: Innowacyjne badania nad europejskim dziedzictwem kulturowym oraz kulturą i przemysłem kreatywnym.

Agenda

W pierwszej części wydarzenia zostanie zaprezentowany klaster 2 Horyzontu Europa wraz ze Wspólnotą Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, skupioną na sektorach i przemyśle kultury i kreatywnym.

Druga część poświęcona będzie prezentacjom na temat konkretnych tematów w ramach klastra 2. Uczestnicy są proszeni o przedstawienie swoich zainteresowań w określonych tematach oraz pomysłów na projekty potencjalnym partnerom biznesowym / badawczym / społecznym.

Termin rejestracji upływa 6 maja 2021 r.

Można zarejestrować się jako uczestnik (aby wysłuchać prezentacji) lub jako prezenter (aby wygłosić 3-minutową prezentację na temat swoich pomysłów i potencjału). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na prezentacje organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru prezentacji. W przypadku zainteresowania przekraczającego pulę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do równego (proporcjonalnego) doboru prezenterów, po jednym prowadzącym na instytucję.

W razie pytań prosimy o kontakt:  Aliki Varella, e-mail: varella.aliki@ucy.ac.cy.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.