Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Poszukiwanie partnerów do współpracy w obszarze ERA dla konkursu 2023

Poszukujących partnerów do wspólnego złożenia wniosku w aktualnym konkursie w obszarze Europejskiej Przestrzeni Badawczej w ramach programu Horyzont Europa zachęcamy do skorzystania z dedykowanej temu bazy.

19 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie brokerskie poświęcone konkursowi 2023 w obszarze ERAZreformowanie i usprawnienie europejskiego systemu badań naukowych i innowacji (Reforming and enhancing the EU research and innovation system).

Strona wydarzenia pozostanie dostępna dla wszystkich zainteresowanych osób do 17 lutego 2023r. Nadal możliwe jest rejestrowanie się na wspomnianej platformie oraz indywidualne umawianie spotkań bilateralnych z innymi uczestnikami zarejestrowanymi w bazie.

Zachęcamy wszystkich  poszukujących współpracy w ramach bieżących tematów konkursowych w obszarze ERA do skorzystania z tej możliwości nawiązania współpracy w ramach tworzonych konsorcjów do przyszłych projektów w obszarze ERA.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.