Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Wyciągnięta ręka dotyka ekranów ciekłokrystalicznych
Fot. Fotolia

O nowych technologiach i cyfryzacji na Forum Transformacji Cyfrowej Przemysłu

  • Opublikowano: 6 lipca 2021
  • Autor: redakcja

Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii zaprasza do udziału w Forum Transformacji Cyfrowej Przemysłu, które odbędzie się 12 lipca 2021 r. o godz. 11:00  w Warszawie przy ul. Rektorskiej 4, w Sali  Audytoryjnej Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii Politechniki Warszawskiej.

Uczestnikom obrad zostaną zapewnione wszelkie warunki sanitarne wynikające z ograniczeń w organizowaniu zgromadzeń z powodu pandemii.

Transformacja cyfrowa przemysłu jest kluczowym problemem gospodarki narodowej.  Doceniając ten problem, uczestnictwo w Forum zapowiedział wiceprezes Rady Ministrów – Minister Rozwoju, Pracy i Technologii Jarosław Gowin oraz dyrektor w Dyrektoriacie Generalnym Badań i Innowacji Komisji Europejskiej Peter Droell. W wydarzeniu wezmą udział także: prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Małgorzata Oleszczuk, dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju Wojciech Kamieniecki, a także prezes Centrum Badawczego Łukasiewicz Piotr Dardziński, którzy przedstawią założenia programu wsparcia transformacji cyfrowej polskiej gospodarki przez kierowane przez nich instytucje.

AGENDA

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne. Może w nim wziąć udział każdy zainteresowany tematyką nowych technologii i cyfryzacji pod warunkiem zgłoszenia uczestnictwa na adres maciej.sajdak@iztech.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.