Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

NFOŚiGW zaprasza na webinarium „Nauka i LIFE – innowacje dla środowiska”

  • Opublikowano: 30 marca 2021
  • Autor: redakcja

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki zapraszają na webinarium „Nauka i LIFE –  innowacje dla środowiska”, które odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2021 r., o godz. 10.00.

Webinarium kierowane jest do przedstawicieli wszelkich jednostek naukowo-badawczych, stanowiących jedną z największych grup beneficjentów programu LIFE w Europie.

W ramach wydarzenia organizatorzy chcą:

  • przedstawić podstawowe informacje o Programie LIFE oraz przewidywanych zmianach w programie w nowej perspektywie finansowej,
  • przybliżyć  zakres projektów LIFE realizowanych zarówno w Polsce jak i w innych krajach UE,
  • pokazać w jaki sposób finansowanie z Programu LIFE może być pomocne
    w praktycznym wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań oraz wykorzystaniu osiągnięć naukowych z korzyścią dla środowiska i klimatu oraz jednostek naukowych,

Organizatorzy mają nadzieję, że wydarzenie stanie się impulsem rozpoczęcia przygotowywania przez polskie instytucje naukowe do kolejnych wartościowych i ambitnych projektów z wykorzystaniem środków Programu LIFE w nowej perspektywie finansowej.

Agenda

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w webinarium dokonać można poprzez wypełnienie formularza na stronie NFOŚiGW. Webinarium jest bezpłatne, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.