Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nagrody Nowego Europejskiego Bauhausu 2024 – ostatnia szansa na złożenie wniosku!

Termin składania wniosków do nagród Nowego Europejskiego Bauhausu 2024 został przedłużony. Innowatorzy i inicjatorzy zmian mają teraz czas do 17 listopada do godz. 16:00 czasu środkowoeuropejskiego na zgłoszenie się z ukończonym projektem lub nowym pomysłem.

Jeśli masz projekt lub pomysł, który mógłby zmienić nasze codzienne życie i przestrzeń życiową albo opowiadasz się za wartościami związanymi z pięknem, zrównoważonym rozwojem i integracją – aplikuj. Od 2021 r. nagrody Nowego Europejskiego Bauhausu zwracają uwagę na tysiące inicjatyw, od pomysłów po w pełni zrealizowane projekty, z których wszystkie mają na celu przekształcenie Europy na lepsze.

Bieżąca edycja, obejmując swym zasięgiem również Ukrainę, daje szansę wnioskodawcom/uczestnikom aby stać się częścią transformacji. Dopuszczenie projektów również z tego kraju pozwoli także docenić jego niezłomność i wysiłki na rzecz odbudowy.

Prześlij swoje zgłoszenie już teraz, aby mieć szansę na wygranie do 30 tys. euro oraz pakietu komunikacyjnego. Dołącz do nas, aby budować piękniejszą, bardziej zrównoważoną i inkluzywną Europę.

Co jeszcze daje Ci udział w konkursie?

  • Widoczność i rozpoznawalność,
  • Możliwości nawiązywania kontaktów,
  • Inspirację i wpływ na zmiany naszego codziennego życia i przestrzeni życiowej.

Nagrody w roku 2024 zostaną przyznane 20 zwycięzcom ogłoszonym podczas festiwalu „Bauhaus w Nowej Europie”, który odbędzie się w Brukseli w dniach 17–21 kwietnia 2024, w trakcie ceremonii wręczenia nagród zorganizowanej przez Komisję Europejską.

Wszystkie szczegóły dotyczące procesu składania wniosków znajdują się w Przewodniku dla wnioskodawców.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.