Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Nabory na ekspertów w partnerstwie Clean Hydrogen

Partnerstwo Clean Hydrogen poszukuje ekspertów do oceny wniosków projektowych. Nabór dotyczy różnych obszarów zastosowań, od badań podstawowych po demonstracje na skalę przemysłową, w tym aspektów technicznych i zarządzania projektami. Zgłoszenia należy przesyłać do 10 kwietnia 2022 r. Partnerstwo jest też stale zainteresowane poszerzaniem o niezależnych ekspertów Europejskiego Panelu Bezpieczeństwa Wodorowego – European Hydrogen Safety Panel (EHSP).

Aplikować do EHSP można postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi TUTAJ

By zarejestrować się jako ekspert  Clean Hydrogen JU call 2022

  1. Zarejestruj swoje dane w internetowej bazie ekspertów w portalu Komisji Europejskiej Funding&Tenders (Experts module).
  2. Wyślij  e-mail wyrażający zainteresowanie  pozycją eksperta w aktualnych konkursach na adres projects@clean-hydrogen.europa.eu podając „numer rejestracyjny eksperta (expert registration number)”. Ten krok jest bardzo istotny dla usprawnienia procesu i szybkiego zidentyfikowania i wybrania eksperta przez Partnerstwo Clean Hydrogen (pod warunkiem, że spełnia on wymagania).

Termin: 10 kwietnia 2022

Więcej informacji o tym procesie znajdziesz TUTAJ i TUTAJ

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.