Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Misje w programie Horyzont Europa – zmiany w Programie Prac 2022, nowe konkursy

  • Opublikowano: 28 kwietnia 2022
  • Autor: redakcja

Komisja Europejska zaktualizowała Program Prac 2021-2022 Misji UE, a szeroki zakres nowych tematów konkursowych dla wszystkich pięciu misji zaprezentuje podczas dni informacyjnych, które planowane są 17-18 maja 2022 r. Na ten temat będziemy mówić również podczas Wiosennego Tygodnia z Klastrami, na który zapraszamy w dniach 23-30 maja 2022.

Trwa nabór regionów i społeczności, którą chcą zaangażować się w Misję Adaptation to Climate Change. Regiony i społeczności wybrane w tym naborze potwierdzą swoje zaangażowanie podpisując Kartę Misji:

Karta Misji

W dniach 17-18 maja 2022 Komisja Europejska organizuje dni informacyjne online dotyczące konkursów na projekty, które będą ogłoszone w ramach poszczególnych Misji. Więcej na ten temat.

Dzień później, 19 maja odbędzie się spotkanie brokerskie online, podczas którego będzie można znaleźć partnerów do konsorcjów projektowych. Gorąco zachęcamy Państwa do udziału zarówno w obu wydarzeniach!

Zarejestruj się

.

Z kolei w dniach 23-30 maja 2022 zapraszamy na organizowane przez nas wydarzenia w ramach Wiosennego Tygodnia z Klastrami w programie Horyzont Europa, podczas którego również będą omówione wszystkie misje.

Tydzień z Klastrami

.

Udział we wspomnianych wydarzeniach jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować. Serdecznie zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.