Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Konkurs na Test Bed w zakresie nowych metodologii testowania blachy

  • Opublikowano: 26 stycznia 2021
  • Autor: redakcja

Projekt FormPlanet H2020 ogłosił otwarte zaproszenie do składania wniosków, aby  wyłonić europejskie firmy z sektora produkcji blach mogące być pierwszymi odbiorcami innowacyjnych usług Test Bed. Wnioski można składać do 31 marca 2021 r.

Otwarte zaproszenie FormPlanet Open Innovation Test Bed ma na celu pomóc MŚP i dużym firmom z sektora produkcji blach w scharakteryzowaniu właściwości blach, przewidywaniu wydajności części i zapobieganiu stratom w produkcji, a także stawianiu czoła nadchodzącym wyzwaniom w zakresie odkształcalności i oceny jakości części.

FormPlanet dostarczy wyłonionym w ramach konkursu firmom zaawansowane metodologie testowe do dokładniejszej charakterystyki metali, nieniszczących pomiarów w trakcie procesu i modelowania. Działania pozwolą zweryfikować skuteczność nowych podejść do charakteryzacji i modelowania.

Wybrane firmy otrzymają wsparcie techniczne i doradcze oraz wsparcie promocyjne w kanałach informacyjnych projektu.

Zaproszenie do składania wniosków jest otwarte do 31 marca 2021 r. Wszystkie informacje dotyczące otwartego naboru można znaleźć na stronie projektu FormPlanet.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.