Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Falling Walls szuka Przełomów Naukowych Roku 2021 – zgłoś stypendystę ERC

  • Opublikowano: 11 czerwca 2021
  • Autor: redakcja

Fundacja Falling Walls czeka na zgłoszenia Przełomów Naukowych Roku (The Science Breakthroughs of the Year 2021). Uczelnie i organizacje badawcze, które chcą nominować stypendystę ERC, powinny wypełnić krótki formularz nominacyjny najpóźniej do 25 czerwca 2021 r.

Fundacja Falling Walls ma na celu prezentację, dyskusję i celebrowanie przełomów w nauce i społeczeństwie. Postawili sobie za cel wzmacnianie przełomowego myślenia na całym świecie, aby stawić czoła najpilniejszym problemom naszego świata. Od kilku lat z fundacją Falling Walls współpracuje Europejska Rada ds. Badań Naukowych (ERC).

Organizatorzy konferencji Falling Walls 2021 proszą czołowych naukowców i instytucje akademickie, uczelnie, organizacje badawcze, firmy, prywatne i publiczne ośrodki badawcze, podmioty finansujące badania, fundacje i osoby prywatne o nominowanie wybitnych, przełomowych projektów naukowych i stojących za nimi błyskotliwych umysłów w 10 kategoriach:

1) Life Sciences
2) Physical Sciences
3) Engineering and Technology
4) Social Sciences and Humanities
5) Art and Science
6) Future Learning (niegdyś Digital Education)
7) Science and Innovation Management
8) Emerging Talents (Falling Walls Lab)
9) Science Start-Ups (Falling Walls Venture)
10) Science Engagement (Falling Walls Engage)

Uczelnie i organizacje badawcze, które chcą nominować stypendystę ERC, powinny wypełnić krótki formularz nominacyjny najpóźniej do 25 czerwca br. na stronie Falling Walls.

Najlepsze prace wyłoni jury. Dziesięć Przełomów Naukowych Roku 2021 zostanie zaprezentowanych na żywo na scenie w Berlinie podczas konferencji Falling Walls, 7-9 listopada 2021 r.

W razie pytań można się kontaktować z  Nadia Synytsia (Global Networks Team) nominate@falling-walls.com.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.