Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIP AGRI: potrzebni eksperci do grup fokusowych. Nabór do 19/09/2022!

Europejskie Partnerstwo Innowacyjne AGRI (EIP-AGRI) poszukuje ekspertów, takich jak rolnicy, leśnicy, doradcy, naukowcy do trzech nowych grup fokusowych. Zainteresowani są proszeni o nadsyłanie swoich aplikacji do 19 września 2022 r.

EIP-AGRI to nowoczesne podejście, którego celem jest szerzenie nowatorskich rozwiązań w sektorze rolnym i leśnym na terenie Europy. EIP-AGRI ma na celu stworzenie pomostu pomiędzy nauką i praktyką; w szczególności dzięki wdrażaniu praktycznych projektów realizowanych przez Grupy Operacyjne oraz działania w ramach sieci kontaktów.

Ogłoszenie skierowane jest do rolników, leśników, doradców, z odpowiednim doświadczeniem praktycznym i technicznym. Pożądani są eksperci z dobrą znajomością zagadnień społeczno-ekonomicznych związanych z tematem (perspektywy rynkowe, koszty produkcji, podaż, produkcja i wpływ społeczno-gospodarczy dla rolników i sektora leśnego), a także eksperci doświadczeni w działaniach badawczych i innowacyjnych.

Jeżeli posiadasz doświadczenie lub wiedzę praktyczną w następujących obszarach:

  • Zwiększenie bioróżnorodności na gruntach rolnych poprzez cechy krajobrazu o dużej różnorodności
  • Rolnictwo społeczne i innowacje
  • Odzyskiwanie opuszczonych gruntów rolnych

Aplikuj na eksperta do grupy fokusowej w ramach EIP AGRI!

Oprócz wiedzy, niezbędna jest znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz przygotowanie aplikacji.

Przeczytaj treść naboru na ekspertów i aplikuj!

Szczegóły naboru znajdują się w treści ogłoszenia.

Termin przesłania aplikacji: 19 września 2022 r.

Pierwsze spotkania ekspertów już w styczniu 2023!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.