Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIC Accelerator – step 1 – zmiana w sposobie aplikowania od 1 stycznia 2024

Od nowego roku ulegnie zmianie sposób składania aplikacji w pierwszym etapie (step 1 – short application) konkursu EIC Accelerator. 31 grudnia 2023 o północy zostanie wyłączona możliwość składania wniosków na obecnie używanej platformie aplikacyjnej.

Możliwość aplikowania do etapu 1 konkursu zostanie wznowiona od 3 stycznia 2024 r. Od tego momentu tzw. krótkie aplikacje (short application) będzie można składać za pośrednictwem portalu Funding & tender opportunities

Agencja EISMEA (organizator konkursu EIC Accelerator) ma wkrótce opublikować więcej informacji na ten temat, w tym nowe szablony aplikacyjne.

Aplikujący mogą oczywiście nadal składać wnioski na step 1 w dotychczasowym systemie – na platformie EIC Platform, lecz nie dłużej niż do 31 grudnia b.r. do godz. 23:59. Jak zapowiada EISMEA, obecnie używana platforma będzie dalej dostępna, jednak wyłącznie jako źródło historycznych danych. Będzie tam można mieć wgląd w swoje poprzednie wnioski, wersje robocze, otrzymane oceny itp.

Nowe informacje n/t zmian planowanych od stycznia 2024 w związku z wejściem w życie nowego Programu Prac pojawiać się mają sukcesywnie na stronie EISMEA poświęconej instrumentowi EIC Accelerator

Przypominamy też o zaplanowanych na połowę stycznia dwóch dniach informacyjnych, podczas których przedstawiciele EISMEA omówią założenia programowe na 2024 r.:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.