Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.
Trzy pary rąk nałożone na siebie naprzemiennie symbolizują współpracę

Dołącz do sieci zrzeszającej infrastrukturę jądrową – wypełnij ankietę

Organizacje skupione w Platformie Technologicznej Energii Jądrowej – SNETP przy wsparciu programu Euratom inicjują stworzenie Europejskiej Sieci Użytkowników (EUFN). Zainteresowanych uczestnictwem w sieci zrzeszającej infrastrukturę jądrową zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Sieć EUFN będzie gromadzić unijne infrastruktury badawcze, które mogą oferować obiekty i sprzęt istotne dla badań i rozwoju w dziedzinie jądrowej (rozwój technologii, ochrona przed promieniowaniem, zdrowie, technologie cyfrowe, modelowanie, likwidacja itp.)

Celem EUFN będzie rozwój sieci koordynującej zoptymalizowane wykorzystanie istniejących infrastruktur, służących badaniom jądrowym oraz zwiększenie widoczności kluczowych obiektów doświadczalnych w tym zakresie.

EUFN ma również na celu promowanie znacznego zacieśnienia współpracy transgranicznej w obiektach znajdujących się w UE, a tym samym ułatwienie naukowcom i zespołom badawczym z Euratomu i krajów stowarzyszonych dostępu do infrastruktur badań jądrowych.

Aby zgłosić zainteresowanie dołączeniem do sieci, wystarczy wypełnić ankietę:

ANKIETA

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: secretariat@snetp.eu

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.