Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

PULSATE Open Call: dołącz do programu wsparcia technologii laserowej

  • Opublikowano: 3 lutego 2021
  • Autor: redakcja

Projekt PULSATE ogłosił otwarcie naboru w pierwszym konkursie dla innowatorów i użytkowników z zakresu zaawansowanej produkcji laserowej LBAAM oraz fotoniki. Do zdobycia jest nawet 150 tys. euro. Wnioski należy składać do 22 kwietnia br.

Budżet konkursu PULSATE Technology Transfer Experiments realizowanego w ramach programu Horyzont 2020 wynosi 1,5 mln euro, co pozwoli to na sfinansowanie 10 pomysłów. Zwycięskie projekty, oprócz grantu w wysokości do 150 tys. euro otrzymają wsparcie techniczne i biznesowe.

Wyniki realizacji eksperymentów obejmą opracowanie innowacyjnego sprzętu laserowego, procesów, wyposażenia pomocniczego i oprogramowania, poszukiwanie rozwiązań szczególnie dostosowanych do elastycznych środowisk produkcyjnych, typowych dla MŚP oraz narzędzi cyfrowych poprawiających produktywność, elastyczność i identyfikowalność, obniżając bariery wejścia.

Otwarcie terminu składania wniosków: 8 lutego 2021 r.

Zakończenie terminu składania wniosków: 22 kwietnia 2021 r.

Szczegółowe informacje na stronie projektu PULSATE.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.