Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ĆWICZ swój PITCH z projektem GREENET podczas wydarzenia brokerskiego

Zapraszamy wszystkie organizacje zainteresowane nadchodzącymi konkursami w klastrze 5 Horyzontu Europa – Klimat, energia, mobilność do udziału w sesji pitchingowej podczas wydarzenia brokerskiego zaplanowanego na 18 października 20203 r.!

Pitching jako forma przedstawiania siebie, swojej organizacji i pomysłów na badania i innowacje to skuteczna metoda na promocję i przekonanie przyszłych partnerów i konsorcjów do współpracy w projektach badawczych.

Projekt GREENET już po raz drugi organizuje międzynarodową sesję pitchingową, do której zaprasza wszystkie organizacje związane z tematyką konkursową klastra 5, jak np. nauki o klimacie, międzysektorowe rozwiązania dla klimatu, zrównoważone rozwiązania w zakresie dostaw energii i jej efektywnego wykorzystania, magazyny energii, paliwa alternatywne, rozwiązania dla sektora mobilności. Tegoroczna sesja pitchingowa dla konkursów 2024 odbędzie się 18 października 2023 w ramach wirtualnego wydarzenia brokerskiego na platformie GREENET.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami – ekspertami klastra 5:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.