Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Chcesz przekształcić innowację w biznes? Program EIT Jumpstarter jest dla Ciebie!

  • Opublikowano: 25 lutego 2021
  • Autor: redakcja

Właśnie ogłoszono nową edycję EIT Jumpstarter, jednego z najbardziej znanych europejskich programów przedakceleracyjnych. W tym roku kandydaci mogą zgłaszać swoje innowacyjne pomysły w sześciu kategoriach tematycznych: opieka zdrowotna, surowce, produkty rolno-spożywcze, energia, produkcja i mobilność w mieście. Zgłoszenia można przesyłać do 16 kwietnia 2021 r.

EIT Jumpstarter  jest jednym z najlepszych programów międzybranżowych przeznaczonych dla innowatorów na wczesnym etapie rozwoju, którzy pragną rozwinąć swoją działalność. Program jest skierowany do talentów z Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, którzy chcą zweryfikować swoją koncepcję biznesową, opracować biznesplan i przedstawić swoje pomysły potencjalnym inwestorom. W poprzednich edycjach ponad 300 zespołów z 13 krajów zostało już przeszkolonych, mentorowanych i wspieranych w rozszerzaniu wpływowych pomysłów na solidne modele biznesowe.

Jeśli jesteś innowatorem w dziedzinach: opieka zdrowotna, produkty rolno-spożywcze, surowce, energia, produkcja czy mobilność miejska i masz pomysł biznesowy, który chcesz rozwinąć, to ten program jest dla Ciebie idealny. EIT Jumpstarter jest otwarty na studentów, doktorantów, naukowców i przedsiębiorców. Uczestnicy programu dowiedzą się, jak zacząć budować biznes: jak tworzyć zespół i projekt organizacyjny, poznają procesy biznesowe. Główny nacisk kładziony jest na budowanie modelu biznesowego. Uczestnicy otrzymają wsparcie najlepszych w swojej klasie trenerów i mentorów oraz mają szansę wygrać do 10 000 euro.

Zgłoszenia są przyjmowane do 16 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji i możliwość aplikowania znajduje się na stronie programu EIT Jumpstarter.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.