Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

BSP zaprasza na webinarium informacyjne: Misje w Horyzoncie Europa

  • Opublikowano: 4 grudnia 2020
  • Autor: redakcja

Biuro Business & Science Poland (BSP) w Brukseli organizuje spotkanie informacyjne na temat misji – nowego mechanizmu, zaplanowanego w ramach II filaru Horyzontu Europa – Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa. Webinarium „Misje w Horyzoncie Europa”, odbędzie się online 18 grudnia 2020 r. w godz. 10:00-12:30.

W spotkaniu wezmą udział polscy członkowie Mission Boards, czyli Rad Misji, członkowie Mission Assemblies, czyli Zgromadzeń przy Radach Misji oraz członkowie Member States sub-groups, czyli podgrup dla państw członkowskich. Przedstawią oni 5 obszarów misji: neutralne dla klimatu i inteligentne miasta; rak; stan gleby oraz żywność; zdrowe oceany, morza, wody przybrzeżne i śródlądowe oraz przystosowanie się do zmiany klimatu, w tym do transformacji społecznej.

Z jednej strony, webinarium będzie szansą na zapoznanie się z nowym mechanizmem misji badawczych i innowacyjnych, które powstały w celu zwiększenia skuteczności finansowania ze środków europejskich i krajowych, a z drugiej strony będzie doskonałą okazją do dyskusji i zadania pytań Członkom Mission Boards, Mission Assemblies i Member States sub-groups.

AGENDA

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności w terminie do 15 grudnia 2020 r. na adres mailowy: jowita.pawlak@ncbr.gov.pl.

Link do spotkania zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych osób.

Serdecznie zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.