Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Ankieta Partnerstwa Europejskiego na rzecz Transformacji Systemów Opieki Zdrowotnej (THCS)

Partnerstwo Europejskie na rzecz Transformacji Systemów Opieki Zdrowotnej i Opieki (THCS) opublikowało ankietę mającą na celu zidentyfikowanie wyzwań i problemów w systemach i usługach opieki zdrowotnej, które należy zbadać, oraz ocenę potrzeb, luk i możliwości w zakresie wykorzystania badań do kształtowania polityki!

Ankieta jest otwarta dla każdego, a jej wypełnienie zajmuje tylko 20 minut.

Szczególnie ważne są opinie naukowców, decydentów, pacjentów, opiekunów, pracowników służby zdrowia i opieki społecznej oraz wszystkich zainteresowanych członków społeczeństwa.

Opinie te pomogą krajowym i europejskim agencjom finansującym badania naukowe w :

  • Ustaleniu priorytetów kluczowych kwestii badawczych dla przyszłych badań w dziedzinie systemów i usług opieki zdrowotnej i opiekuńczej;
  • określeniu potrzeb, luk i możliwości w zakresie transferu innowacji między środowiskami i regionami;
  • identyfikacji potrzeb, luk i możliwości w zakresie wykorzystania badań naukowych do kształtowania polityki, w szczególności z perspektywy decydentów.
Wypełnij ankietę

Zainteresowane strony proszone są o wypełnienie ankiety do 20 lutego 2024 r (ankieta pozostanie otwarta również po tym czasie w celu zebrania dodatkowych informacji na przyszłe lata partnerstwa.)

Jeśli mają Państwo pytania proszę wysłać wiadomość e-mail na adres info@thcspartnership.eu

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.