Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Akademia Managera 2023: 80 prelegentów, 18 spotkań, prawie 600 absolwentów

  • Opublikowano: 20 grudnia 2023
  • Autor: redakcja

Ogromnym sukcesem zakończyła się druga edycja Akademii Managera Programu Ramowego Horyzont Europa, zorganizowana przez Krajowy Punkt Kontaktowy PR UE Horyzont Europa w NCBR.

Ponad 80 ekspertów (z Krajowego Punktu Kontaktowego, sieci Horyzontalnych Punktów Kontaktowych oraz gości zewnętrznych) poprowadziło 9 modułów tematycznych i 9 spotkań towarzyszących, podczas których gościliśmy ponad 900 uczestników (w ogromnej większości łączących się z nami regularnie co tydzień)!

W naszym cyklu wzięli udział przede wszystkim przedstawiciele uczelni (31%), instytutów badawczych (20%), instytutów PAN (6%), małych i dużych przedsiębiorstw (21%), administracji publicznej (12%), a także firm konsultingowych (5%). Różnorodność uczestników to bardzo dobra wiadomość, bo z doświadczenia wiemy, że we wszystkich typach jednostek brakuje osób, które z sukcesem mogą złożyć wniosek projektowy, czy sprawnie poprowadzić obsługę administracyjną grantów z Horyzontu Europa.

Na podstawie testów zaliczanych po każdym module przez naszych słuchaczy wydaliśmy dokładnie 597 zaświadczeń ukończenia Akademii, potwierdzających wiedzę z zakresu programu Horyzont Europa. W pierwszej edycji 589 uczestników otrzymało takie zaświadczenie, zatem łącznie wykształciliśmy blisko 1200 managerów projektów HE.

Serdecznie gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za tak liczny i regularny udział w spotkaniach.

Osobom, którym nie udało się zarejestrować lub otrzymać zaświadczenia Akademii Managera, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie Akademii – już jesienią 2024 r. Absolwentom proponować będziemy natomiast szkolenia pogłębiające i uzupełniające w ramach cyklu Akademii Managera Follow up. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej i do udziału w bieżących wydarzeniach organizowanych przez KPK.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.